A IV. Konfuciusz kupa nevezői
Lány+fiú kategória (összevonva)
Repei Eszter
Pozsonyi Eszter
Posa Dániel
Sikora Bence
Pozsonyi Bálint
Férfi B kategória
Béres Benedek
Béres Tibor
Bodnár Róbert
Boldizsár Attila
Boros Antal
Csorba Róbert
Fesztóry Sándor
Hajdu Gyula
Hajdu Péter
Kristóf Szabolcs
Lantos Ferenc
Molnár István
Nyéki Attila
Sustik Balázs
Szávuj Sándor
Tanyik Dániel
Tóth Márk
Üveges Zoltán
Veress Károly
Vojtkó Bence
Férfi C kategória
Bagos Attila
Bányász Krisztián
Barna László
Barna Tamás
Burján Tamás
Csényi Csaba
Csóka Sándor
Demény László
Herpai Ágoston
Ifj.Juhász Péter
Koroknai Dezső
Lakatos Szilárd
Lehotai Zsolt
Magos Gábor
Nemes Zsolt
Nyéki Tünde
Óvári Pál
Pásztor Attila
Pozsonyi Levente
Ujvári István
Vida János Tamás
Viktor Szabo
Férfi egyéni FH kategória
Csényi Péter
Horváth Viktor Balázs
Matuz József
Pásztor Barnabás
Pósa Attila
Pósa Dániel
Női B kategória
Angyal Andrea
Guzi Dóra
Hajdu Eszter
Imre Veronika
Kökény Ágnes
Repei Petra
Sándor Renáta
Szalai Vivien
Üvegesné Finta Krisztina
Vadai Renáta
Női egyéni FH+C kategória (összevonva)
Barsi Hilda
Fekszi Barbara
Gógány Éva
Hódosi Fruzsina
Lehotai Zsófia
Rakonczai Krisztina
Réka Mátéová
Sável Zsuzsanna
Szakné Kovács Krisztina
Vojtkó Hédi
Férfi páros B kategória
Béres Tibor - Boldizsár Attila
Boros Antal - Tóth Márk
Lantos Ferenc - Magos Gábor
Molnár István - Vojtkó Bence
Nyéki Attila - Fesztóry Sándor
Nyéki Tünde - Hajdu Gyula
Sustik Balázs - Demény László
Szávuj Sándor - Üveges Zoltán
Ujvári István - Urbán Ferenc
Veress Károly - Biri János
Partnert keres:
(helyszíni megbeszélés alapján párosban indulhatnak)
Bodnár Róbert
Horváth Viktor Balázs
Vaskó Zsolt
Kristóf Szabolcs
Férfi páros C kategória
Bagos Attila - Szabó Viktor
Bányász Krisztián - Óvári Pál
Barna László - Pozsonyi Levente
Barna Tamás - Balla István
Béres Benedek - Herpai Ágoston
Burján Tamás - Pásztor Attila
Csényi Csaba - Csényi Péter
Juhász Péter - ifj Juhász Péter
Koroknai Dezső - Lakatos Szilárd
Koszta Tibor - Ortó Tibor
Labancz Zsolt Vojtkó Zoltán
Tanyik Dániel - Németh Marcell
párt keres:
(helyszíni megbeszélés alapján párosban indulhatnak)
Matuz József
Vida János Tamás
Női páros B kategória
Gógány Éva - Angyal Andrea
Guzi Dóra - Sándor Renáta
Hajdu Réka - Vojtkó Hédi
Kökény Ágnes - Imre Veronika
Nyéki Tünde - Boros Viktória
Szakné Kovács Krisztina - Üvegesné Finta Krisztina
Szalai Vivien - Repei Petra
Vadai Renáta - Rakonczai Krisztina
Női Páros C kategória
Barnáné Juhász Krisztina - Móréné Zám Éva
Boholyné Balázs Krisztina - Sallai Márta
Kertész Rozália - Lehotai Zsófia
Ortóné Sáfián Mária - Ortó Tünde Mária
Sável Marianna - Sável Zsuzsanna
párt keres:
(helyszíni megbeszélés alapján párosban indulhatnak)
Barsi Hilda
Vegyes páros B kategória
Boros Antal - Angyal Andrea
Fekszi Barbara - Csorba Róbert
Fesztóry Sándor - Boros Viktória
Guzi Dóra - Bodnár Róbert
Hajdu Gyula - Hajdu Eszter
Hajdu Réka - Vojtkó Bence
Imre Veronika - Lantos Ferenc
Kökény Ágnes - Magos Gábor
Nyéki Tünde - Hajdu Péter
Szakné Kovács Krisztina - Béres Tibor
Üveges Zoltán - Sándor Renáta
Üvegesné Finta Krisztina - Molnár István
Vadai Renáta - Biri János
Veress Károly - Rakonczai Krisztina
párt keres:
(helyszíni megbeszélés alapján párosban indulhatnak)
Kristóf Szabolcs
Sustik Balázs
Horváth Viktor Balázs
Urbán Ferenc
Vegyes páros C kategória
Balla István - Móréné Zám Éva
Barna Tamás - Barnáné Juhász Krisztina
Barsi Hilda - Bányász Krisztián
Béres Benedek - Béres Boróka
Csényi Péter - Gógány Éva
Csóka Sándor - Egyed Kata
Kertész Rozália - Demény László
Koroknai Dezső - Vojtkó Hédi
Koszta Tibor - Ortó Tünde Mária
Lehotai Zsolt - Lehotai Zsófia
Ortóné Sáfián Mária - Ortó Tibor
Óvári Pál - Boholyné Balázs Krisztina
Sável Marianna - Lakatos Szilárd
Sável Zsuzsanna - Vojtkó Zoltán
Viktor Szabo - Réka Mátéová
párt keres:
(helyszíni megbeszélés alapján párosban indulhatnak)
Labancz Zsolt
Ujvári István
Matuz József
Pósa Attila
Vida János Tamás